"Tak naprawdę nie wiemy, co ciągnie człowieka w świat. Ciekawość? Głód przeżyć? Potrzeba nieustannego dziwienia się? Człowiek, który przestaje się dziwić jest wydrążony, ma wypalone serce. W człowieku, który uważa, że wszystko już było i nic nie może go zdziwić, umarło to, co najpiękniejsze - uroda życia."
Ryszard Kapuściński

poniedziałek, 11 marca 2013

Wiosenny Tułacz 2013


W tym roku - a dokładniej w pod koniec zeszłego - rozpoczęłam współpracę z Bractwem Przygody Almanak, dołączyłam do zespołu, który organizuje Nocne Biegi na Orientację Tułacz. W ciągu 2013 roku przygotujemy trzy edycje Tułacza. Najbliższa - Wiosenny Tułacz 2013 - będzie miała miejsce w dniach 6-7.04.2013 na terenie powiatu bytowskiego. Bazą zawodów będzie Zespół Szkół w miejscowości Tuchomie.

Czym jest Tułacz i do kogo jest skierowany?
Tułacz to rajd mający na celu odnalezienie w terenie kilkunastu punktów kontrolnych, mając do dyspozycji mapę, kompas oraz sporo wytrwałości. Niepowtarzalnego smaczku całej akcji dodaje nocna sceneria Tułacza. Nocne Biegi na Orientację Tułacz skierowane są do wszystkich, którzy chcą w niebanalny sposób spędzić wolny czas, sprawdzić swoje siły w odnajdywaniu nocą punktów w lesie, którzy cenią sobie kontakt z przyrodą, którzy chcą oderwać się od telewizora czy komputera oraz doskonale bawić się wraz ze znajomymi i rodziną w atmosferze zdrowej rywalizacji sportowej! Tułacze to także niesamowita okazja na integrację pracowników w ramach wspólnego pokonywania własnych słabości ponad podziałami w pracy. Wiosenny Tułacz 2013 to 4 trasy: trzy piesze o dystansach 25 km, 50 km i 30 km typu scorelauf oraz jedna trasa rowerowa (50 km).

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej oraz na profilu FB.

I jeszcze prywatna dygresja. Bardzo się cieszę, że mam okazję tworzyć ten, cieszący się już popularnością w niektórych kręgach, bieg na orientację. Jest to fajna impreza, dla fajnych ludzi. Jest dla mnie nowością, ponieważ nigdy nie robiłam zawodów stricte na orientację - nowe wyzwanie, nowe doświadczenie :-) Zapraszam wszystkich serdecznie i do zobaczenia!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz